• Dve zlaté medaily...

• Svoje doteraz najúspešnejšie preteky absolvovala skvelá atlétka z našej školy Nela Kucáková. V dňoch 31.8.-2.9.2024 sa zúčastnila medzinárodných pretekov European Kids Athletics Games v Brne ( Česká republika), ktoré sú považované za najväčšie preteky pre atlétov do 15 rokov v Európe . V silnej medzinárodnej konkurencii zvíťazila v behu na 60 m aj v behu na 300 m. V oboch prípadoch si vynikajúco zlepšila svoje osobné maximá, ktoré sa blížia k slovenským rekordom v jej vekovej kategórii. Bola to krásna odmena za vynaložené úsilie a námahu, obetovanú dovolenku a voľný čas. Veríme, že jej chuť pretekať bude ešte dlho prinášať radosť tak jej rodine a športovej verejnosti ako ju prináša nám.

Mgr. Ingrid Štefanisková